Головним лікарем Червоного Хреста для фабрично-заводських робітників Одеського градоначальства був Микола Іванович Кефер (Kaefer; 24.01.1864, колонія Ней-Монталь / Neu-Monthal / Мелітопольського повіту Таврійської губ. – 28.12.1944, Одеса). Син колоніста, віросповідання євангелічно-лютеранської. У 1890 році закінчив Дерпскій університет. У 1891 р там же захистив дисертацію на ступінь доктора медицини. В кінці 1891 р Одеська євангельська лікарня (про неї нижче) почала набирати медичний персонал, і він зайняв посаду асистента в цій лікарні. У 1896 р перейшов до лікарні Касперівської громади сестер милосердя Російського товариства Червоного Хреста, де з 1898 р до 1903 р був старшим лікарем.

Понад те в 1898 р був обраний головним лікарем Лікарні Червоного Хреста для фабрично-заводських робітників Одеського градоначальства, тоді ще будувалася і відкриту 30 грудня 1899 р

Керував зведенням будівель лікарні, організував амбулаторну лікарську допомогу на фабриках і заводах. Останню посаду займав по 1919 р, а після цього до 1925 р завідував хірургічним відділенням в цій лікарні. З 1921 р професор, завідувач кафедри ортопедичної хірургії в Одеському медичному інституті (нині – медичний університет) ».

У нашому центрі є все для комфорту пацієнтів
Просторий хол очікування, привітний і досвідчений персонал
Безкоштовне забезпечення необхідними медикаментами для процедури
Безкоштовне харчування під час проходження процедури
Комфортабельні сучасні ліжка і індивідуальний комплект чистої білизни
Наші фахівці
Висококваліфіковані фахівці Одеського обласного центру нефрології та діалізу
нададуть професійну допомогу всім пацієнтам нашого центру
Молчанова Наталія Анатоліївна
Коростан Інна Василівна
Лубашев Віктор Сергійович
Обладнання
У нашому центрі встановлено високоякісне медичне
обладнання провідних виробників