Fresenius 5008 CorDiax і 5008S CorDiax – апарат гемодіалізу

5008S CorDiax дозволяють виконувати HighVolumeHDF® як стандартний метод гемодіалізного лікування завдяки функції AutoSub plus, що забезпечує автоматичну максимізацію обсягу заміщення в ході процедури функції VAM (Монітор венозного доступу), яка контролює стан венозної голки в судинному доступі, попереджаючи її критичне зміщення. Поряд з функціями AutoSub plus і VAM, 5008 CorDiax може бути опціонально оснащена функцією MIXED HDF, яка забезпечує високоефективне конвективное лікування у пацієнтів з важкими гемореалогіческімі умовами і / або низькою швидкістю кровотоку.

Розуміння і безперервний контроль – мають значення.

У той час як інші системи перевіряють і регулюють трансмембранне тиск (TMД) в певні часові інтервали, вбудована функція AutoSub plus вимірює і оцінює умови безпосередньо в фільтрі (всередині і зовні по ходу кожного капіляра) кілька разів на хвилину. Інноваційна технологія заснована на динамічному аналізі сигналів імпульсів тиску. В результаті обсяги заміщення можуть бути підвищені індивідуально для кожного пацієнта без будь-якого втручання користувача.

MIXED HDF – виконання HDF можливо у всіх пацієнтів без винятку.

Хоча більшість пацієнтів досягає достатніх обсягів заміщення з функцією AutoSub plus, пацієнти з несприятливими гемореалогіческімі умовами або низькою швидкістю кровотоку можуть не досягти досить високих конвективних обсягів. Для цих пацієнтів ми активізували наші дослідження і розробили MIXED ГДФ в якості опції для 5008 CorDiax.

MIXED HDF – високоефективний конвективний транспорт для пацієнтів з несприятливими реологическими умовами і / або з низькою швидкість кровотоку.

В ході процедури MIXED HDF, апарат 5008 CorDiax забезпечує одночасну подачу заміщає розчину до і після гемадіафільтра. З двома насосами заміщення конвективний транспорт може бути збільшений шляхом додавання порції пре-дилюції, щоб уникнути ризику гемоконцентрации або для компенсації низьких потоків крові.

Зокрема, під час HighVolumeHDF® з великою швидкість кровотоку, моніторинг венозного доступу особливо необхідний, оскільки в разі кровотечі, втрата крові стане критичною протягом дуже короткого часу. Щоб мінімізувати ризик зовнішньої крововтрати 5008 CorDiax і 5008S CorDiax оснащені в стандартній комплектації інноваційною функцією безпеки.

Інновації в безпеки гемодіалізу
Монітор венозного доступу (VAM) – оптимальний контроль венозного доступу

VAM (Монітор венозного доступу) – це унікальна інтелектуальна функція, що забезпечує безпеку. В її основі лежить динамічний високочутливий моніторинг імпульсів венозного тиску. Функція VAM комбінує сигнали артеріального і венозного тиску по адаптивному алгоритму, забезпечуючи динамічний і високочутливий контроль венозного тиску. Таким чином, VAM вловлює раптові підпорогової (близько 15 мм.рт.ст.) коливання венозного тиску, не дозволяючи венозного тиску доходити до критичних меж зниження, що викликає сигнал тривоги і вимагає втручання оператора.

Інновації в безпеки гемодіалізу
Зручність використання

NLINEplus – Зниження навантаження на персонал, збільшення терміну служби обладнання. Історично склалося, що необхідну кількість інфузійної рідини для заміщення має поставлятися в пакетах. Це додавало навантаження на персонал і утримувало діалізних центри від широкого впровадження в практику ГДФ. Для того щоб забезпечити більшій кількості пацієнтів доступ до переваг ГДФ, ми розробили систему діалізу, яка готує інфузійну рідина для заміщення безпосередньо біля ліжка хворого – система ONLINEplus. Грунтуючись на високій надійності процесу двоступеневої фільтрації, ONLINEplus забезпечує виробництво стерильного і апірогенної заміщає розчину для інфузії. Так була створена ГДФ ONLINE

Інновації в безпеки гемодіалізу
Кровопровідні магістралі

Наші інноваційні Кровопровідні магістралі розроблені таким чином, що б виконання HighVolumeHDF® було б таким же простим і безпечним, як і стандартний ГД. Виконання HighVolumeHDF® можливо вже зі стандартною комплектацією і звичайної налаштуванням 5008 CorDiax або 5008S CorDiax.

Інновації в безпеки гемодіалізу
Ефективність і стабільність

Не тільки можливість використовувати передові методи лікування роблять апарати серії 5008 CorDiax унікальними, але також їх націленість на збереження екології і розумне використання ресурсів.

Апарат 5008 серії CorDiax від Fresenius Medical Care стабільно підтримає Ваше розумне прагнення до раціонального використання ресурсів завдяки унікальним функціям забезпечує скорочення витрат води, концентрату, електроенергії і тимчасового навантаження на медичний персонал. А це, в свою чергу, призводить до значного зниження сумарних витрат на лікування кожного пацієнта.

Інновації в безпеки гемодіалізу
Технологія ONLINEplus для виробництва стерильних буферних бікарбонатних розчинів для заміщення і інфузії

Практично не обмежена кількість розчину для заміщення і інфузії під час ГДФ.

Без необхідності в готових розчинах: промивка, реинфузия і болюс з розчином приготованим в режимі ONLINE доступні для всіх режимів лікування, включаючи ГД.

Інновації в безпеки гемодіалізу
AutoFlow автоматично регулює швидкість потоку діалізата в залежності від реальної ефективної швидкості кровотоку під час лікування.

Істотна економія вхідної та відпрацьованої води, концентратів і енергії, що призводить до значного зниження витрат.

Автоматичний вибір AutoFlow фактора в залежності від режиму лікування дозволяє постійно підтримувати оптимальне співвідношення швидкості діалізірующего розчину на догоду економічним принципам, але без шкоди для якості проведеного діалізу.

Інновації в безпеки гемодіалізу
Функція EcoFlow

EcoFlow – функція, що дозволяє мінімізувати обсяг споживання діалізата і електроенергії під час очікування пацієнта або після реінфузії крові, забезпечуючи економію і разом з тим, запобігаючи зростання бактеріальної плівки.

Horiba ABX Pentra С400 – лабораторний аналізатор

Аналізатор Pentra С400 є повністю автоматизованим біохімічним аналізатором, в якому використовуються колориметрические, турбодіметріческіе і потенціометричні технології дослідження. Аналізатор призначений для діагностичного аналізу in vitro цільної крові, сироватки, плазми, сечі.

Єдина реагентному система, розроблена HORIBA ABX для аналізаторів серії Pentra, гарантує зручність роботи і високу якість досліджень.

Загальні характеристики \ Технічні характеристики Horiba ABX Pentra С400:
 • Продуктивність без ионоселективного блоку: до 300 тестів / годину, з іоноселективних блоком – до 400тестов / год.
 • Тип проби: цільна кров, сироватка, плазма, сеча, гомогенізовані біологічні рідини.
 • 52 позиції для касет з реактивами: 44 – в охолоджуючої камері (2-10 ° C); 8 – при кімнатній температурі.
 • Прогрівання реагенту до 37 ° C (± 0.5 ° C).
  Максимальна разова завантаження (з можливістю дозавантаження) і вивантаження кювет: 36 сегментів (432 кювети).
 • Можливість постійного дозавантаження проб.
 • Автоматичне визначення рівнів води.
 • Автоматичне проведення статистичного аналізу результатів контролю якості (побудова гістограм Леві-Дженінгса, перевірка отриманих результатів за критеріями Вестгарда).
 • Автоматична перевірка стабільності реагентів, які зберігаються в аналізаторі.
 • Датчик рівня залишився реагенту: кольорове маркування ступенів витрати реагентів в процесі роботи.
 • Автоматичне повторне вимірювання патологічних проб.
 • Автоматичне перемішування проб здійснюється міксером з тефлоновим покриттям. Можливість роботи без контролю оператора протягом 2 годин.
 • Зчитувач штрих-кодів ідентифікує проби і реагенти.
Esaote MyLab Seven – апарат УЗД

MyLab ™ Seven – продуктивність в реальному часі. Максимальна ефективність ультразвукового сканування.

Велике в малому: нова орієнтована на продуктивність платформа – новий прорив в ультразвукової візуалізації.

MyLab ™ Seven з технологією eHD, орієнтована на реальну діагностичну цінність, забезпечує висококласну продуктивність і компактний розмір для кардіологічних, судинних, акушерсько-гінекологічних і загальних обстежень.

Обстеження можна провести з комфортом, маючи правильний інструмент і не гаючи часу. Продуктивність в реальному часі означає кращу діагностику за менший час.

Технологія eHD призначена для удосконалення рівня ультразвукової візуалізації і корисності системи.

Вона відображає нашу увагу до важливості діагностики, оптимізуючи всі аспекти ланцюжка, по якій проходить сигнал, починаючи з відлуння, який формується тілом пацієнта, і до відображення на моніторі системи.

Підвищує ефективність ультразвукового сканування, дозволяючи УЗД-фахівця зосередитися на пацієнта. Якість, яке покращує надійність діагностики.

Технология eHD – новая эра ультразвука.

 • Поліпшене значення діагностики.
 • Збільшення сигнальної інформації.
 • Низьке споживання енергії.
 • Більш ефективний рівень медичного контролю.