Інформація про COVID-19

15 Березня 2020, 13:27

Компанія Fresenius Medical Care понад усе цінує здоров’я і безпеку своїх пацієнтів, співробітників і партнерів. Ми вкрай серйозно ставимося до ситуації, що склалася і тому уважно стежимо за нею, щоб прийняти адекватні і доречні заходи при необхідності. Оскільки ми дбаємо про пацієнтів з однією з найбільш уразливих категорій в сфері охорони здоров’я, ми спостерігаємо за розвитком подій і підсилюємо вже застосовуються заходи інфекційного контролю для більш надійного захисту. Ми тісно співпрацюємо з органами влади в країнах нашої присутності і слідуємо їхніх рекомендацій. Крім того, ми створили оперативні групи для розгляду та прийняття відповідних заходів у міру розвитку ситуації.

Ми вже вжили заходів безпеки щодо COVID-19 в наших діалізних центрах і ведемо безперервний діалог з страновим групами та органами влади в країнах нашої присутності. Оскільки життя діалізних пацієнтів залежить від наших послуг, ми зробили ряд запобіжних заходів і розробили плани дій в надзвичайних ситуаціях. Таким чином, наші пацієнти можуть бути впевнені, що отримають необхідну діалізну терапію навіть в разі масштабної епідемії.

Крім того, ми вжили заходів обережності, щоб убезпечити своїх співробітників. Наш медичний персонал пройшов підготовку в області інфекційного контролю. На випадок погіршення обстановки ми розробили плани дій в надзвичайних ситуаціях для інших установ компанії. Крім того, ми ввели обмеження на поїздки для співробітників нашої організації. Ми також переносимо або проводимо збори, конференції та інші заплановані раніше заходи за участю великої кількості людей виключно у віртуальному форматі.

Будучи одним з провідних світових лідерів в області охорони здоров’я, ми зобов’язані внести свій вклад в захист здоров’я наших пацієнтів, наших співробітників і нашого суспільства.