УЗД черевної порожнини. Якщо вам необхідно дізнатися про стан жовчного міхура, печінки, селезінки і нирок, саме цей вид УЗД допоможе визначити, чи є у вас камені в нирках, кіста або проблеми з жовчним міхуром.

Щоб підготуватися до УЗД черевної порожнини необхідно: за 1-2 дня до УЗД не є чорний хліб, свіжі овочі, фрукти і навіть молоко. Ці продукти можуть викликати здуття живота. На вечерю не їжте багато. Вечеря повинна бути не пізно. Вранці йдіть на УЗД натщесерце. Максимум легкий чай.

УЗД щитовидної залози. Це УЗД допоможе визначити розмір часток щитовидної залози, поява вузлів. Цей вид УЗД не вимагає спеціальної підготовки.

Показання для ультразвукового дослідження щитовидної залози:

УЗД щитовидної залози показує:

УЗД органів малого тазу. Безпечний, точний і не дорогий метод дослідження використовують для обстеження вагітних, а також при підозрі на захворювання органів малого таза.

При УЗД передньої черевної стінки необхідно наповнений сечовий міхур. За 1-1.5 години до дослідження випийте 1 літр води. При дослідженні піхвовим (вагінальним) датчиком просто спорожните сечовий міхур.

УЗД нирок. Щоб виявити кісту або пухлина в нирках або ниркову гіпертонію, необхідно зробити саме цей вид УЗД. Особливою підготовки не потрібно.

УЗД нирок призначається в таких випадках:

УЗД сечового міхура призначають в таких випадках, як: