В Одесі відкрили найбільший центр гемодіалізу в Україні

20 Грудня 2017, 11:50

З ініціативи губернатора Одеської області Максима Степанова, в Одесі відкрили новий центр нефрології та діалізу. Даний центр, є найбільшим профільним медустанову в Україні.

Одесский областной центр нефрологии и диализа
Одеський обласний центр нефрології та діалізу

Люди роками стояли в черзі на гемодіаліз. Для них просто не було місць. Така ситуація означала тільки одне – смерть. Сьогодні ми відкриваємо найбільший в Україні центр нефрології та гемодіалізу, який остаточно вирішить цю проблему. В першу чергу, необхідні процедури безкоштовно отримають двісті сорок пацієнтів, – зазначив Максим Степанов.

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов влітку провів переговори з одним зі світових лідерів у виробництві обладнання та витратних матеріалів для гемодіалізу. Результат – залучення інвестицій на суму понад 1 мільйон євро і реалізація унікального проекту з формую співпраці, обсягом інвестицій і кількістю обслуговуваних пацієнтів.

Обладнання розраховане на проведення 37000 процедур протягом року. Планується поетапно відкрити 3 відділення: дитячої нефрології, відділення терапевтичного гемодіалізу та перитонеального діалізу. Окремо увага приділятиметься діагностиці захворювання.